Miniprzedsiębiorstwo

Start
Pożegnanie uczniów z Włoch

Drodzy uczniowie, po blisko 3 miesiącach nastał  czas pożegnania się z naszymi włoskimi przyjaciółmi Mariasole Villa, Mariagianna Grossi i San Pietro, których mieliśmy zaszczyt gościć w progach naszej szkoły od 15 lutego w ramach projektu Comenius.

Więcej…

Nowy plan lekcji
W zakładce Szkoła znajduje się plan lekcji, który obowiązuje od II
półrocza.

Miniprzedsiębiorstwo ElectroDesign

Miniprzedsiębiorstwo ElectroDesign prezentowało swoje wyroby na IX Wystawie i Giełdzie Minerałów i Wyrobów Jubilerskich, która odbyła się 28.02.2015 w Szczecinie. Jak zwykle wzbudziliśmy duże zainteresowanie, wszyscy zachwycali się naszym oryginalnym pomysłem na produkcję biżuterii z "elektro-śmieci". Udzieliliśmy też wywiadu dla ITV Szczecin zobaczcie: http://www.itvszczecin.pl/?p=1539

Mistrzostwa pod dyktando Piotrka!

Dwa tygodnie po Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Toruniu, gdzie Piotr Pietrak uczeń klasy III f  zajął VIII miejsce w biegu na 1500 m, w Policach w ostatnią sobotę lutego rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych.  Piotrek potwierdził wysoką formę i dominację w województwie zachodniopomorskim, gdzie w biegu na 3000 m  z dużą swobodą pokonał dystans, nadając tempo biegu od startu do mety. Jest to pierwszy tytuł Mistrza Województwa Zachodniopomorskiego wywalczony przez Piotrka. Gratulujemy!!!

67 Mistrzostwa Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce

Na 14 miejscu zakończyła rywalizację najlepszych oszczepniczek juniorek w kraju Joanna Przybysz z klasy II d. Podczas trwających od 3 do 5 lipca 67 Mistrzostw Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce Asia rzuciła oszczep na odległość  36,79 m.