Start
SZCZĘŚLIWY NUMER

Wylosowane numery:


08.04.2013-23
09.04.2013-16
10.04.2013-21
11.04.2013-20
12.04.2013- 3

 
Pożegnanie uczniów z Włoch

Drodzy uczniowie, po blisko 3 miesiącach nastał  czas pożegnania się z naszymi włoskimi przyjaciółmi Mariasole Villa, Mariagianna Grossi i San Pietro, których mieliśmy zaszczyt gościć w progach naszej szkoły od 15 lutego w ramach projektu Comenius.

Więcej…
 
Wybory SU

Dnia 30 października 2012 roku odbyły się w naszej szkole Wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego,

o którego funkcję starało się 8 kandydatów.

 

W głosowaniu zostało oddanych 231 głosów w tym 20 nieważnych.

Więcej…
 
Ciekawa wizyta

Z okazji przypadającego w dniach 9-15 października Międzynarodowego Tygodnia Pisania Listów klasa IA wraz z wychowawczynią panią Dorotą Piasecką-Jaroszewicz udała się z wizytą (choć trochę spóźnioną) na pocztę, aby zobaczyć, jak funkcjonuje ona od tzw. kuchni. Pani naczelnik Urzędu Pocztowego w Gryficach opowiedziała kilka ciekawostek o strukturze poczty, dostępnych usługach i jej zadaniach. Uczniowie mieli okazję zobaczyć sortownię listów i inne pomieszczenia niedostępne na co dzień klientom poczty.  Pani naczelnik opowiedziała jak trudna jest praca listonosza, a także cierpliwie i wyczerpująco odpowiadała na wiele pytań zadanych przez uczniów.

 
Click&Find dostrzeżone przez wicepremiera!

Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo clic&find działające w LO im. Bolesława Chrobrego w Gryficach niedawno świętowało olbrzymi sukces ? zdobycie Grand Prix Polski. Nim jego członkowie zdążyli ochłonąć dostali kolejną znakomitą wiadomość. Przedstawicielka Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości(PARP) zaprosiła naszych licealistów na debatę na temat rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce, która odbędzie się 5 czerwca br. w Centrum Nauki Kopernik. Gospodarzem tego spotkania będzie wicepremier Pan Janusz Piechociński. Podczas tej debaty nasi przedsiębiorcy pochwalą się swoimi osiągnięciami i opowiedzą o swoich doświadczeniach. Oprócz tego przedstawią swoje pomysły na zmiany w polskim prawie, aby było ono bardziej sprzyjające otwieraniu nowych firm.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 28

Konkursy

Nowości

Popularne


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.