Miniprzedsiębiorstwo

Start
Pożegnanie uczniów z Włoch

Drodzy uczniowie, po blisko 3 miesiącach nastał  czas pożegnania się z naszymi włoskimi przyjaciółmi Mariasole Villa, Mariagianna Grossi i San Pietro, których mieliśmy zaszczyt gościć w progach naszej szkoły od 15 lutego w ramach projektu Comenius.

Więcej…
 
Nowy plan lekcji
W zakładce Szkoła znajduje się plan lekcji, który obowiązuje od II
półrocza.
 
Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W dniu 20 marca 2015 roku odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej  „Młodzież zapobiega pożarom”.

Uczniowie Liceum Ogólnokształcące im. B. Chrobrego:

  • Anita Zielińska (kl. I d) zajęła II miejsce,
  • Paweł Pobucewicz ( kl. I f ) zajął III miejsce
  • Tycjan Karczmarski ( kl. I c) zajął V miejsce.

Wyżej wymienieni uczniowie będą reprezentować gminę Gryfice w eliminacjach powiatowych w Trzebiatowie w dniu 28 marca 2015 roku.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za wyniki w etapie powiatowym.

 

 

 
Sesja naukowa o toksycznych dodatkach do żywności

23.03.2015 r. odbyło się spotkanie poświęcone toksycznym dodatkom do żywności. Uczestniczyły w nim klasy o profilu biologicznym. Zagadnienia z nimi związane przybliżył nam dr toksykologii Z. Seweryn z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gryficach. Pan Seweryn zapoznał nas z podstawowymi definicjami związanymi z dziedziną nauki – toksykologią, a także pokazał nam, na jakie składniki produktów żywnościowych należy zwracać uwagę podczas ich zakupu. Prócz tego poznaliśmy, pod jakimi symbolami się one kryją oraz sposób, jak te substancje wpływają na człowieka.  Po zakończeniu tego spotkania wyszliśmy z niego bogatsi o praktyczne informacje, które możemy wcielić w swoje codzienne życie.

 
67 Mistrzostwa Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce

Na 14 miejscu zakończyła rywalizację najlepszych oszczepniczek juniorek w kraju Joanna Przybysz z klasy II d. Podczas trwających od 3 do 5 lipca 67 Mistrzostw Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce Asia rzuciła oszczep na odległość  36,79 m.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 18


Konkursy

Nowości

Popularne


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.