Start
Zebrania rodziców

Drodzy Rodzice!

Zapraszamy serdecznie na spotkania z dyrektorem szkoły, Panią Jolantą Folwarską, oraz wychowawcami klas, które odbędą się  w dniach:

  • 15.09.2015 (środa)   klasy I;
  • 16.09.2015 (środa)   klasy II;

Zebrania dla klas pierwszych i drugich rozpoczynają się o godzinie 16.00,  zebraniem ogólnym w auli szkoły.

Szczegółowy harmonogram zebrań.

  • 17.09.2015 (czwartek)   klasy III;

Zebrania z wychowawcami dla klas trzecich rozpoczynają się o godzinie 16.30 wg harmonogramu.

 
Projekt Erasmus+

W dniu 21 listopada 2015 r. nasze liceum gościć będzie  koordynatorów Projektu Erasmus+ z krajów partnerskich. Serdecznie zapraszamy na konferencję w Auli im. Józefa Pańkowskiego w Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Gryficach,  w godz. od 10:00 do 11:00.


 

Przygotowania uczniów "Chrobrego"

do mobilności we Włoszech.

 

Wielkimi krokami uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gryficach zbliżają się do etapu finalnego, obejmującego pierwszą mobilność we Włoszech. W ramach projektu Erasmus+ naszą szkołę reprezentować będą: Patryk Chodecki (kl. II e), Małgorzata Malecha (kl. II d), Łukasz Stobiecki (kl. II a), Daria Szalast (kl. IIa), Joanna Walburg (kl. II a) i Malwina Zielińska (kl. II c). Wraz z młodzieżą, jako opiekunowie, jadą: Pani Elżbieta Prokop i Pani Elżbieta Szymańska.

>> zobacz cały artykuł i przygotowane prezentacje <<


 
Na 100 dni przed maturą...

Jednym z przełomowych etapów w życiu jest wejście człowieka w dorosłość. Matura i wytyczony przez studniówkę czas ją poprzedzający jest jednym z rytuałów, które od lat symbolizują tą właśnie zmianę. 30 stycznia 2016 r. uczniowie Liceum im. Bolesława Chrobrego weszli w okres owych 100 dni szansy na maturalny sukces. Przepiękne stroje i fryzury, niepowtarzalny nastrój i bogate menu. Na wielkim balu studniówkowym w Impresji w Nowielicach bawili się tegoroczni maturzyści.

Zapraszamy do obejrzenia filmów >> Polonez na Studniówce 2016<< oraz   >>Polonez 2016<<

Zapraszamy do galerii zdjęć  >> Studniówka 2016<<

 

Więcej…
 
Pożegnanie uczniów z Włoch

Drodzy uczniowie, po blisko 3 miesiącach nastał  czas pożegnania się z naszymi włoskimi przyjaciółmi Mariasole Villa, Mariagianna Grossi i San Pietro, których mieliśmy zaszczyt gościć w progach naszej szkoły od 15 lutego w ramach projektu Comenius.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 32


Nowości

Popularne


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.