Start
Pożegnanie uczniów z Włoch

Drodzy uczniowie, po blisko 3 miesiącach nastał  czas pożegnania się z naszymi włoskimi przyjaciółmi Mariasole Villa, Mariagianna Grossi i San Pietro, których mieliśmy zaszczyt gościć w progach naszej szkoły od 15 lutego w ramach projektu Comenius.

Więcej…
 
WIECZÓR POETYCKI

Wiersze oraz listy miłosne Agnieszki Osieckiej i Jeremiego Przybory w zamienionej  w poetycką kawiarenkę auli szkolnej, zaprezentowali uczniowie klas humanistycznych Liceum oraz Gimnazjum nr 3.

www.facebook.com/liceumchrobry

 
Zaproszenie

 
67 Mistrzostwa Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce

Na 14 miejscu zakończyła rywalizację najlepszych oszczepniczek juniorek w kraju Joanna Przybysz z klasy II d. Podczas trwających od 3 do 5 lipca 67 Mistrzostw Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce Asia rzuciła oszczep na odległość  36,79 m.

Więcej…
 
Z wizytą w Komendzie Powiatowej Policji w Gryficach

W dniu 17 listopada 2014r. klasa psychologiczna II a miała możliwość zwiedzania Komendy Powiatowej Policji w Gryficach. Dzięki uprzejmości  Pani mł. aspirant Agnieszki Połum dziewczęta poznały specyfikę pracy policjanta ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Zajrzały do policyjnej „dyżurki” oraz prześledziły miejski monitoring Gryfic.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 10


Konkursy

Nowości

Popularne


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.