Miniprzedsiębiorstwo

Start
Zebrania rodziców

Drodzy Rodzice!

Zapraszamy serdecznie na spotkania z dyrektorem szkoły, Panią Jolantą Folwarską, oraz wychowawcami klas, które odbędą się  w dniach:

  • 15.09.2015 (środa)   klasy I;
  • 16.09.2015 (środa)   klasy II;

Zebrania dla klas pierwszych i drugich rozpoczynają się o godzinie 16.00,  zebraniem ogólnym w auli szkoły.

Szczegółowy harmonogram zebrań.

  • 17.09.2015 (czwartek)   klasy III;

Zebrania z wychowawcami dla klas trzecich rozpoczynają się o godzinie 16.30 wg harmonogramu.

 
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS III

29 kwietnia pożegnaliśmy uroczystą akademią tegorocznych maturzystów. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie dziś otrzymali świadectwa ukończenia szkoły średniej.

Zapraszamy na fotorelację:

 
Pierwszy Dzień Wiosny z Erasmusem

21 marca 2016r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Gryficach społeczność szkolna z entuzjazmem przywitała wiosnę! W tym roku obchody miały szczególny charakter, ponieważ poza tradycyjnymi marzannami, czy rozgrywkami sportowymi - klasy przygotowały międzynarodowe stoiska krajów partnerskich prowadzonego projektu Erasmus +. Wszyscy mogli spróbować potrawy regionalne Hiszpanii, Włoch, Rumunii, Turcji, ale także Polski. Wyjątkową atrakcją okazały się zaprezentowane przez klasy pierwsze tańce narodowe.

Uczniowie oceniani byli w różnych konkurencjach, rywalizując w barwach poszczególnych krajów projektu. Ostatecznie wyniki są następujące:

I miejsce – Polska
II miejsce – Turcja
III miejsce – Rumunia
IV miejsce – Hiszpania
V miejsce - Włochy

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom

dziękujemy za zaangażowanie i dobrą zabawę!

 

 
Projekt Erasmus+

W dniu 21 listopada 2015 r. nasze liceum gościć będzie  koordynatorów Projektu Erasmus+ z krajów partnerskich. Serdecznie zapraszamy na konferencję w Auli im. Józefa Pańkowskiego w Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Gryficach,  w godz. od 10:00 do 11:00.


 
Pożegnanie uczniów z Włoch

Drodzy uczniowie, po blisko 3 miesiącach nastał  czas pożegnania się z naszymi włoskimi przyjaciółmi Mariasole Villa, Mariagianna Grossi i San Pietro, których mieliśmy zaszczyt gościć w progach naszej szkoły od 15 lutego w ramach projektu Comenius.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 40


Nowości

Popularne


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.