Miniprzedsiębiorstwo

Start
Zebrania rodziców

Drodzy Rodzice!

Zapraszamy serdecznie na spotkania z dyrektorem szkoły, Panią Jolantą Folwarską, oraz wychowawcami klas, które odbędą się  w dniach:

  • 15.09.2015 (środa)   klasy I;
  • 16.09.2015 (środa)   klasy II;

Zebrania dla klas pierwszych i drugich rozpoczynają się o godzinie 16.00,  zebraniem ogólnym w auli szkoły.

Szczegółowy harmonogram zebrań.

  • 17.09.2015 (czwartek)   klasy III;

Zebrania z wychowawcami dla klas trzecich rozpoczynają się o godzinie 16.30 wg harmonogramu.

 
Projekt Erasmus+

W dniu 21 listopada 2015 r. nasze liceum gościć będzie  koordynatorów Projektu Erasmus+ z krajów partnerskich. Serdecznie zapraszamy na konferencję w Auli im. Józefa Pańkowskiego w Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Gryficach,  w godz. od 10:00 do 11:00.


 
Nietypowa lekcja geografii

Klasa II e uczestniczyła w warsztatach terenowych, które dotyczyły wykonania profilu glebowego w okolicach Borzyszewa koło Gryfic. Celem zajęć było wykorzystanie nabytej wiedzy w praktyce. Uczniowie z dużym zapałem wykonywali zaplanowane zadania. Wspólnie zebrane dane, wykonane rysunki i pobrane próbki glebowe zostaną wykorzystane do obliczeń i analiz. Całej grupie w trakcie zajęć terenowych towarzyszyły humory i duży zapał.

 
Pierwszy Dzień Wiosny z Erasmusem

21 marca 2016r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Gryficach społeczność szkolna z entuzjazmem przywitała wiosnę! W tym roku obchody miały szczególny charakter, ponieważ poza tradycyjnymi marzannami, czy rozgrywkami sportowymi - klasy przygotowały międzynarodowe stoiska krajów partnerskich prowadzonego projektu Erasmus +. Wszyscy mogli spróbować potrawy regionalne Hiszpanii, Włoch, Rumunii, Turcji, ale także Polski. Wyjątkową atrakcją okazały się zaprezentowane przez klasy pierwsze tańce narodowe.

Uczniowie oceniani byli w różnych konkurencjach, rywalizując w barwach poszczególnych krajów projektu. Ostatecznie wyniki są następujące:

I miejsce – Polska
II miejsce – Turcja
III miejsce – Rumunia
IV miejsce – Hiszpania
V miejsce - Włochy

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom

dziękujemy za zaangażowanie i dobrą zabawę!

 

 
Pożegnanie uczniów z Włoch

Drodzy uczniowie, po blisko 3 miesiącach nastał  czas pożegnania się z naszymi włoskimi przyjaciółmi Mariasole Villa, Mariagianna Grossi i San Pietro, których mieliśmy zaszczyt gościć w progach naszej szkoły od 15 lutego w ramach projektu Comenius.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 41


Nowości

Popularne


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.